19°

На Рівненщині поліцейські продовжують виявляти незаконні посіви нарковмісних рослин

Виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, запобігання фактам незаконної заготівлі наркотичної сировини та її транспортування — профілактичні заходи з незаконного обігу наркотиків тривають.

Сьогодні, шостого липня, поліцейський офіцер Ярославицької територіальної громади Дубенського району на земельній ділянці 67-річної жительки села Ярославичі виявив незаконний посів 660 рослин снодійного маку. 

А напередодні оперуповноважений відділення поліції №1 (м. Дубровиця) та дільничний офіцер на території господарства 46-річного жителя села Берестя виявив 42 рослини коноплі, а в його 33-річного односельця — 126 аналогічних заборонених рослин.

Крім того, поліцейський офіцер Смизької територіальної громади на присадибній ділянці 64-річної жительки села Онишківці виявив 265 рослин маку.

На місце події для документування кримінальних проступків викликали слідчо-оперативні групи. 

За фактами посіву або вирощування снотворного маку чи конопель розпочато досудові розслідування за статтею 310 Кримінального кодексу України. Зразки рослин відправили на експертизи, за результатами яких прийматиметься відповідне процесуальне рішення.

Нагадаємо, що санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1700 до 8500 гривень, або арешт до шести місяців, або обмеження волі строком до трьох років. 

Джерело: Національна поліція