6°

На Рівненщині поліцейські розшукують небезпечного злочинця (ФОТО,ВІДЕО)

У державний розшук третього листопада оголошено організатора злочинної групи, яка «спеціалізувалася» на розбійних нападах та вимаганні коштів на території Рівненської та сусідніх областей.

Поліцейські встановлюють місце знаходження підозрюваного у скоєнні злочинів за трьома статтями КК України громадянина Омельчука Валентина Валентиновича, 15.06.1999 р.н., жителя м. Рівне, який переховується від органів досудового розслідування.

Якщо вам відома будь-яка інформація щодо можливого місця знаходження розшукуваного чи факти вчинення протиправних дій угрупуванням або ви потерпіли від їхньої злочинної діяльності, просимо звертатися до управління стратегічних розслідувань в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Пушкіна, 4 або надсилайте інформацію на електронну адресу: [email protected] чи за номером телефону: 0689510898.

Раніше повідомлялось щодо результатів документування вказаної групи осіб, а саме щодо проведених обшуків та повідомлення про підозру організатору та його двом спільникам. Нагадаємо, що зловмисники шляхом вимагання та розбійного нападу заволоділи грошовими коштами на суму понад 80 тисяч доларів США. Крім цього, усі протиправні дії фігуранти поєднували з погрозами фізичного насильства та застосуванням зброї.