5°

На Рівненщині попрощались із трьома загиблими захисниками

На Рівненщині попрощалися із трьома Героями – Володимиром Озарчуком з Гощі, Євгеном Радчуком з Соснівської громади та Віктором Бортником із Козинської ТГ.

Гощанська громада провела до місця вічного спочинку головного сержанта Володимира Озарчука з Гощі.

Чоловік народився 2 лютого 1975 року. Після школи вступив до вищого ПТУ №1 м. Рівне, де здобув фах штукатура, лицювальника-плиточника. Аби забезпечити гідне життя родині, працював плиточником у різних країнах. Але коли російські орки увірвалися в мирне життя українців, чоловік у перші дні березня добровольцем поповнив ряди Нацгвардії.

У перший рік широкомасштабної війни Володимир Озарчук перебував на Рівненщині. У березні 2023-го перевівся до батальйону «Свобода» бригади швидкого реагування Нацгвардії «Рубіж». Відтак потрапив на полігон у Гостомелі, де пройшов додаткові військові навчання. З травня 2023-го перебував у районі села Спірне Бахмутського району Донецької області. Військовий приклад батька-захисника зіграв визначальну роль і в житті його єдиного сина – у березні 2023-го Роман поповнив ряди Нацгвардії. На жаль, 8 серпня дружина отримала сповіщення про загибель свого чоловіка у районі села Спірне, що на Донеччині.

Соснівська громада зі скорботою попрощалася із мужнім Захисником України жителем села Губків – Євгеном Радчуком.

52-річний чоловік воював з 15 червня 2022 року. На жаль, загинув 6 серпня 2023 року на полі бою внаслідок мінометного обстрілу ворогом поблизу населеного пункту Авдіївка, Покровського району Донецької області. В останню путь мужнього воїна проводжали сотні людей. Віддати шану та підтримати рідних прийшли представники влади, військові, знайомі, односельчани, жителі навколишніх сіл громади.

У Козинській громаді попрощались із Героєм-земляком Віктором Бортником. в

Воїн загинув 3 серпня 2023 року в зоні виконання бойового завдання – в селі Мала Токмачка Запорізької області. На службі виконував обов’язки солдата, старшого оператора комплексу радіоелектронної боротьби БпЛА. Назавжди 45 ….

Вічна пам’ять, вічна слава Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp