14°

На Рівненщині посилять контроль за станом пожежної безпеки у ковідних закладах

Міністр Мінрегіону Олексій Чернишов провів селекторну нараду із регіонами. На порядку денному лише одне питання – трагедія в лікарні на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, у реанімаційному відділенні Косівської ЦРЛ під час пожежі загинуло 4 осіб, а ще 4 у важкому стані. Трагедія відбулася внаслідок того, що була запалена свічка в приміщенні, де знаходився кисень.

У студії Рівненської ОДА до селектору долучилися очільник області Віталій Коваль та члени обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

«Недбале ставлення до пожежної безпеки призводить до трагічних наслідків. Варто пам’ятати, що кисень – вогненебезпечний, особливо взимку. Тому експлуатувати необхідно з додатковою обережністю. Ми повинні донести цю інформацію до всіх відповідальних осіб і забезпечити виконання протипожежних заходів», – наголосив Олексій Чернишов.

За підсумками урядового селектору, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль доручив посилити контроль за експлуатацією кисневого медобладання в «ковідних» лікарнях області. На Рівненщині їх – 21. Також буде проведено додаткове навчання на тему правильного поводження з киснем для медичного персоналу.

«Робимо все, аби унеможливити подібне на Рівненщині. Безпека громадян – це пріоритет нашої діяльності. Дякую за співпрацюю управлінням Держпраці та ДСНС. Важливо, особливо під час зими, створити безпечні умови для пацієнтів та медперсоналу», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Впродовж трьох днів робочі групи з представників ДСНС та Держпраці перевірять «ковідні» лікарні на дотримання протипожежних заходів.****************************************************************************


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp