8°

На Рівненщині повертають кошти за пробне ЗНО-2022: куди звертатись

Регіональні центри оцінювання якості освіти повертають кошти особам, які зареєструвалися на пробне ЗНО. Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Нагадаємо, що з огляду на те, що  цьогоріч через війну в Україні скасовано проведення традиційного ЗНО, було скасовано і пробне ЗНО-2022.

У нашій області на таке тестування було зареєстровано 5055 осіб. Вартість одного предмету складала 300 гривень. Учасники пробного тестування мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий банківський рахунок.

Учасники, які хочуть повернути кошти, сплачені за проведення пробного ЗНО мають:

  • авторизуватися на спеціальному сервісі сайту Українського центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу, логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  • вибрати перерахунок коштів на особистий або благодійний рахунок.

Деталі за посиланням: https://testportal.gov.ua/probne-zno-2022-povernennya…/…

Уважно перевіряйте зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не можна!

Важливо також зауважити, що з отриманої від учасників пробного ЗНО суми регіональні центри оцінювання якості освіти заплатили 20% податку на додану вартість (ПДВ). З огляду на норми Податкового кодексу України (стаття 192.2) зменшити сплачену суму цього податку наразі не є можливим.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp