14°

На Рівненщині працівники управління міграційної поліції примусово повернули нелегала до Молдови

На найближчі три роки заборонено в’їзд в Україну 29-річному громадянину Молдови, незаконність перебування якого встановили працівники управління міграційної поліції в Рівненській області спільно із співробітниками державної міграційної служби.

Іноземець відбував частину покарання на території Рівненської області за скоєння смертельної дорожньо-транспортної пригоди. Після умовно-дострокового звільнення поліцейські для попередження вчинення ним можливих подальших протиправних дій примусово повернули на батьківщину. 29-річний громадянин Республіки Молдова не мав права та відповідних документів для проживання в Україні.

На порушника міграційного законодавства склали адміністративний протокол за статтею 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні).

Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» працівниками Рівненського РВ УДМС в Рівненській області було прийнято рішення про примусове повернення громадянина Молдови в країну походження із подальшою забороною в’їзду на територію України строком на три роки.

Учора, восьмого квітня, працівники міграційної поліції та міграційної служби супроводили та повернули в країну походження 29-річного жителя Молдови за межі території України через пункт пропуску державного кордону «Могилів–Подільський».

Нагадаємо, працівники управління міграційної поліції Рівненської області на постійній основі проводять заходи щодо виявлення іноземців та осіб без громадянства, підстави і законність їх перебування на території України, порядку працевлаштування, надання житла тощо.