9°

На Рівненщині презентували комедію “Любов і блогери” (ВІДЕО)

У Вараші відбувся допрем`єрний показ української комедії “Любов і блогери”. Презентували фільм автор ідеї Євген Таллєр та головний актор Богдан Шелудяк.

Як повідомляють у Volodymyrets.city, у залі був аншлаг.

“Містечку Кагаплик скоро настане повний “гаплик”: знову вибори, знову корумпований мер, знову одне й те саме… Виправляти “мерську репутацію” приїжджають п’ятеро зірок Інстаграму. На них будуть чекати пригоди “на всю голову”, реальна змова і, звичайно, історія справжнього кохання!” – так знайомить анонс і афіша кінопрем’єри.

Як зазначив автор ідеї фільму Євген Таллєр, Вараш – сьоме місто, де презентують фільм.

“Звичайно, мені дуже хочеться, щоб “Любов і блогери” став найкасовішою комедією як мінімум 2022 року, і всі шанси є. Якщо говорити про бюджет, то фільм створювався без підтримки “Держкіно”, це особисті кошти продюсерів – приблизно чотириста тисяч доларів, це середній бюджет українських комедій. Цей фільм сімейний – тут і зірки Інстаграму, і зірки естради, і зірки кіно, імениті, круті актори Ольга Сумська, Тамара Яценко, Назар Задніпровський та Георгій Делієв. Позавчора спостерігали за залом – були моменти, коли сміються дорослі, потім сміються підлітки або ж гуртом. Отже, фільм “заходить” усім! Якщо говорити про порівняння у лінійці фільмів, суто комедій – для мене наш фільм “Любов і блогери” у ряду зі “Скаженим весіллям”, – зазначає пан Євген.

Головний актор Богдан Шелудяк розповів, що кінострічка офіційно отримала статус «0+», тобто його можна дивитись усім від народження. За його словами, фільм добрий, фільм смішний, жарти не вульгарні, не банальні і не сороміцькі. 

Всі події проходять у провінційному Кагаплику – класичний реальний конфлікт поколінь, політичні баталії застарілих політиків та нових і старих медіаресурсів.

Джерело: ITV