13°

На Рівненщині продовжує свою роботу етнопарк

Музей під відкритим небом, де представлені майстерня ткацтва, скансен-локація, виставкова зала з відтвореними костюмами історичної Волині, автентична волинська кухня, про довжує працювати. Там проводяться майстер-класи з ткацтва, з пов’язування традиційних головних уборів, а також є фотозони.

Знаходиться він у Радивилові, тож саме туди нещодавно завітав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«У Ладомирії відчувається тисячолітній дух, традиції і багатство символів, звичаїв та обрядів українців. Особливо мене вразила відтворена оригінальна піч. Пам’ятаю, як малим у бабусі теж любив спати на такій грубі», – поділився спогадами Віталій Коваль.

Наразі колектив етнопарку «Ладомирія» продовжує активно працювати та допомагати в умовах війни. А сама етнорезиденція стала місцевим волонтерським центром. Також на екскурсії в етнопарк запрошують усіх бажаючих.

«Ми відкриваємо двері наших локацій для вас. З радістю проведемо вам екскурсії і розповімо про результат нашої 12-річної роботи із дослідження і відродження культури, історії та етнографії Волині, познайомимо вас із прадавнім ткацьким ремеслом», – каже голова ГО «Центр дослідження та відродження Волині» Володимир Дзьобак.

Нагадаємо, що етнопарк «Ладомирія» є переможцем Ukraine Tourism Awards 2021 в номінації «Регіональний прорив року».

Музей знаходиться у Радивилові, вул. Шкільна,1.