18°

На Рівненщині проінспектували потенційне житло для переселенців

Заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та керівниця ГУ Національної соціальної сервісної служби в області Юлія Шигорева відвідали північні райони області.

У Вараській РВА під час спільної наради з головою РВА Людмилою Мариніною йшлося про проблемні питання соціальної сфери в умовах воєнного стану, що виникають у територіальних громадах, а також подальші напрямки роботи. До обговорення долучилися заступники голови РДА, представники структурних підрозділів адміністрації з питань соціального захисту й освіти, голови територіальних громад.

Цього ж дня Людмила Шатковська та Юлія Шигорева проінспектували потенційне житло для ВПО у тергромадах Вараського та Сарненського районів.

«Через військові дії в низці регіонів України пошкоджено будинки та зруйновано інфраструктуру. Людям, які наразі там залишилися, буде дуже важко пережити зиму.

Тож в контексті обов’язкової евакуації напередодні опалювального сезону нам важливо облаштувати додаткові місця для тимчасового перебування переселенців. І особливу увагу маємо приділили місцям для людей із інвалідністю та з числа маломобільних груп», – зазначила Людмила Шатковська.

Юлія Шигорева зазначила, що саме з початком опалювального сезону на Рівненщині очікують на нову хвилю переселенців. Прийняти людей, які втратили рідні домівки, готові і жителі області. Детальна інформація бажаючим надати житло та тим, хто його шукає, є на сайті prykhystok.gov.ua. За його даними, в нашій області є понад 2 тисячі вільних місць.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp