12°

На Рівненщині розгорнули системи захисту трафіку на входах: що це таке

Стійкість під час кібервійни: на Рівненщині посилюють захист інформаційних систем.

На Рівненщині для безпеки інформаційних ресурсів установ та закладів розгорнули системи захисту трафіку на входах. Це дало змогу знизити кількість кіберінцидентів, які пов’язані з фішингом та цілеспрямованими атаками кіберзлочинців.

Про це розповів радник голови Рівненської ОВА з питань цифровізації Олександр Терещенко під час Міжнародного форуму з кібербезпеки «Стійкість під час кібервійни».

«Серед подальших планів – розширення системи захисту на усі 64 громади, структурні підрозділи, комунальні заклади та підприємства. Також у перспективі є створення «Регіонального центру забезпечення кіберзахисту»», – повідомив Олександр Терещенко.

За словами керівника регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України Ігоря Панченка, кібербезпека – один з ключових напрямів роботи CDTO. Протягом 4 років у регіонах реалізували понад 20 проєктів у сфері кіберзахисту.

«У світлі непередбачуваних загроз кібербезпеки, особливо в умовах війни, важливо розуміти, що захист вимагає поєднання трьох основних складників: людей, процесів та технологій. Наш досвід показує, що навчання й розвиток навичок кібергігієни — вирішальні в боротьбі із загрозами», — зазначив Ігор Панченко.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp