
На Рівненщині рятувальники з річки підняли мертву жінку

Учора, 6 травня, сталася трагедія на річці Случ в Сарненському районі Рівненської області. Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій Рівненської області.
Ввечері до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в річці Случ, поблизу села Любиковичі, може перебувати тіло людини. Працівники ДСНС разом з поліцейськими відразу виїхали на місце події.
Під час пошуків в річці Случ рятувальники виявили мертве тіло жінки. За допомогою спеціального обладнання вони дістали тіло з води. Причини смерті жінки наразі невідомі і будуть з’ясовуватись правоохоронними органами.
Відомо, що рятувальники та поліцейські працювали на місці події протягом декількох годин. Зараз там проводяться слідчі дії.
Читайте також: