23°

На Рівненщині ще 5 підприємств визнали критично важливими для області

5 підприємств Рівненщини визнали критично важливими для економіки області. Таке рішення прийняли під час засідання робочої групи з визначення підприємств, установ і організацій області критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Серед них, зокрема підприємства деревообробної галузі, машинобудування та теплопостачання.

«Такий статус дає можливість бронювання до 50% військовозобов’язаних працівників. Усі визначені комісією компанії відповідають критеріям, які встановлені Кабміном», – повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі РівнеОДА Костянтин Мокляк.

Він зазначив, що відповідно до порядку, компанії подають документи в ОВА, де після їх погодження надсилають в Генштаб і Мінекономіки. Якщо ж важливість підприємства підтвердять на центральному рівні, то ті зможуть забронювати до половини військовозобов’язаних.

Нагадаємо, що підприємство повинно відповідати мінімум 3 критеріям постанови Кабміну – відсутність заборгованості по сплаті податків та заробітній платі, а також бути економічно активним та виробляти важливі товари чи надавати такі ж послуги.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp