21°

На Рівненщині став, де гинула риба, відновлюють

На Рівненщині відновлюють Дядьковицький став після екологічного лихаяке трапилося 26-27 червняТоді у ставку масово загинула риба.

Про це повідомляює Дядьковицька сільська об’єднана територіальна громада.

“Про цю проблему почули наші партнери з ПрАТ «Тернопільський кар‘єр», які у співпраці з Національний університет водного господарства та природокористування розробили вапняковий продукт для очищення та оздоровлення водойм (гранули “Granter” та вапняковий мінеральний порошок). Професор Віктор Мельничук провів забір та аналіз води, а завдяки зусиллям Олег Місюк вже сьогодні було доставлено 1 т гранул. Транспорт надало фермерське господарство “Рівнелан”. Уже досягнуто попередні домовленості про постачання наступних партій продукту. Нагадаємо також, що кілька днів тому жителі с. Дядьковичі організували толоку та зібрали біля ставу три причепи сміття”, – йдеться у повідомленні.

Нещодавно мешканці двох територіальних громад виявили масову загибель риби у водоймі поблизу села Дядьковичі. За їх словами, винні у цьому місцеві аграрії, що обробляли посіви сої. Фермери, все заперечили.

Джерело: ITV