23°

​​На Рівненщині, та в сусідніх областях проходить активна підготовка й навчання силових підрозділів

На Рівненщині, а також Волині та Житомирщині, проходить активна фаза навчань, участь в яких беруть бійці Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції та Сили тероборони ЗСУ. Про це повідомили на сайті офіційного вісника міністерства оборони АрміяINFORM.

Тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС та сил ТРО проходять в регіонах, які межують з Республікою Білорусь, йдеться в інформації.

“Відповідно до легенди навчань, правоохоронці та військові відпрацьовують питання інженерного облаштування оборонних позицій, а саме мінування територій. Окрім того, підрозділи спільно тренуються проводити визволення територій від сил і засобів противника та відбивати його контрнаступальні дії”, — повідомили у віснику Міноборони.

Разом з основними навчальними маневрами, підрозділи спеціального призначення також відпрацьовують виявлення, блокування та ліквідацію збройних груп та ДРГ.

“Зазначимо, що такі навчання необхідні для підтримки боєздатності підрозділів системи МВС у районах відповідальності та бойового злагодження із силами Тероборони ЗСУ”, — додали в АрміяINFORM.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp