
На Рівненщині у ДТП розтрощило одразу кілька авто



У місті Дубно на Рівненщині сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої пошкоджено одразу кілька автомобілів, зокрема й ті, що перевозили на автоплатформі.
За інформацією патрульної поліції Рівненщини, аварія сталася на нерегульованому перехресті. Водій автомобіля Renault Master, повертаючи ліворуч, не надав переваги в русі Mercedes-Benz Sprinter. Унаслідок цього сталося зіткнення, після чого Sprinter вдарив ще й Toyota RAV4, яка рухалася назустріч.
Окрім основних транспортних засобів, пошкоджено також вантаж — три легкові автомобілі, які Mercedes-Benz перевозив на лаветі.
На 47-річного водія Renault Master складено протокол за ст. 124 КУпАП — порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП.
Читайте також: