10°

На Рівненщині у приміщеннях ТЦК та військово-лікарських комісій проводять обшуки

Державне бюро розслідувань проводить обшуки у низці військкоматів та військово-лікарських комісій (ВЛК) у багатьох регіонах країни, зокрема, на Рівненщині. Про це повідомляє ДБР.

“На виконання рішення РНБО Державне бюро розслідувань спільно з іншими правоохоронними органами проводить низку процесуальних дій у Територіальних центрах комплектування та військово-лікарських комісіях у багатьох регіонах країни”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що слідчі дії проходять у межах розслідування кримінального провадження за фактами незаконного збагачення військовослужбовців, які займають керівні посади в обласних та районних центрах комплектування та соціальної підтримки.

“Загалом встановлено 388 осіб відносно яких є сумніви щодо законності отримання ними постанов ВЛК про непридатність до військової служби. Вилучається медична документація, яка може підтвердити факти ухвалення протиправних рішень про непридатність до військової служби, особові справи тощо”, – зазначили у ДБР.

Кримінальні провадження порушені за низками статей, у тому числі за ч. 5 ст. 426-1 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp