7°

На Рівненщині у селі Пісків Костопільської громади розпочали ремонтувати школу, що тріщала по швах (ФОТО)

Ліцей у селі Пісків Костопільської громади розпочали ремонтувати. Після розголосу приїхали представники забудовника та розпочали демонтаж стін, у яких були тріщини.

Ліцей попмезно відкрили у 2017 році, та ймовірно,через швидкі темпи будівництва перші руйнації закладу, його працівники побачили майже одразу. Протікав дах, почав здуватись лінолеум на підлозі, незабаром з’явились і тріщини на стінах, просів фундамент. Нині у деякі щілини вміщається рука.

 У обласній державній адміністрації відреагували на проблему та обіцяють слідкувати за ходом виконання робіт підрядною організацією, – заявив Сергій Подолін. 

“Через повінь постраждали деякі фундаментні блоки. Ремонтні роботи розпочались вже. Триває демонтаж частини перегородок, що мають тріщини. З 23 серпня почнуть підсилювати фундамент. Підрядник відновить стіни і внутрішнє оздоблення. Вчасному старту навчального процесу це не завадить. Тріщин немає у несучих конструкціях, ремонт в кабінеті трудового навчання, і в коридорі не завадить дітям піти до школи 1 вересня. Ми контролюватимемо подальший процес ремонту у школі.”

Джерело: Рівне 1