20°

На Рівненщині в етнопарку “Ладомирія” запрацює локація просто неба

У вівторок, 15 грудні, об 11 годині в етнопарку “Ладомирія” (м. Радивилів, вул. Шкільна, 1) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття нової локації – музею просто неба.

В рамках події також презентуватиметься програма розвитку етнопарку на 2021 рік. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова ГО “Центр дослідження та відродження Волині” Володимир Дзьобак.

На Рівненщині в етнопарку "Ладомирія" запрацює локація просто неба

“Ладомирія” вже другий рік поспіль активно розбудовує великий історико-етнографічний комплекс на ревіталізованій промисловій території у Радивилові Рівненської області. Останні місяці команда етнопарку працювала над створенням скансен-простору на своїх теренах.

І перші ретельно відновлені за автентичними технологіями селянські дерев’яні хати XIX-XX століть будуть представлені увазі аудиторії на даному заході. Серед них – типові житлові споруди історичної Волині (в т.ч. Рівненщини).

Музей просто неба – не єдине, чим готова здивувати “Ладомирія”. Інші напрямки роботи та плани на наступний рік буде висвітлено в рамках презентації програми розвитку етнопарку.

Джерело: “Сім днів”