12°

На Рівненщині в останню дорогу провели двох загиблих захисників

На Рівненщині прощалися з двома загиблими Героями – Юрієм Ковальчуком з Володимиреччини та Ярославом Боричевським із Зорянської громади. Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Військовослужбовець Юрій Ковальчук 1985 року народження, проживав у селі Жовкині Володимирецького району.

Від 5 червня вважався зниклим безвісти. Під час обстрілів у районі Донецької області із воїном був втрачений візуальний контакт. Надалі заступник командира бойової машини-навідник оператор 3-го механізованого відділення Юрій Ковальчук так і не вийшов на зв’язок. Невдовзі тіло молодшого сержанта знайшли в районі бойових дій та опізнали у встановленому законом порядку. Поховали Юрія у рідному селі.

У Зорянській громаді з почестями проводили останнім земним шляхом загиблого воїна ЗСУ Ярослава Боричевського.

41-річний Ярослав народився у селі Серники на Зарічненщині. Там пройшло його дитинство та молодість. До повномасштабного вторгнення Ярослав виховував дітей, будував плани на майбутнє. Коли у рідний дім прийшла війна, взяв до рук зброю та став на захист України. На жаль, сержант загинув 5 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Північне Донецької області. В Ярослава залишилася овдовіла дружина, дорослий син та ще двоє діток шкільного віку.

Схиляємо голови  у скорботі. Вічна шана та слава Героям.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp