21°

погода у Рівному

На Рівненщині відбудеться міжнародна енергоефективна конференція

Speaker at Business Conference and Presentation. Audience at the conference hall.

V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’19)» відбудеться у місті Вараш. На заході вчені, виробничники, управлінці зможуть обмінятись результатами нових досліджень, досвідом провадження автономних і локальних системи генерації електро- та теплової енергії.

Конференція триватиме впродовж 13-15 листопада.

Під час заходу розглянуть питання, зокрема: – концепції сталого розвитку теплової та атомної енергетики; – відновлювальні низько-вуглецевим джерела енергії, в т.ч. із використанням місцевих видів палива та відходів деревини тощо; – енергоефективності систем теплової генерації; – якості електроенергії та підвищення ефективності її використання; – автономні та локальні системи генерації електроенергії, в т.ч. розосередженим; – енергоаудиту та енергосервісні послуги; – хімводопідготовки, водопостачання і відведення в системах теплозабезпечення.

Захід відбудеться у Вараші (готель «Вараш», Майдан Незалежності, 3).

Організатори конференції: Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України, Інститут відновлювальної енергетики НАНУ, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Інститут енерго-збереження і енергоменеджменту), Національний технічний університет «Харківський полі-технічний інститут», Держенергоефективності, Мінрегіон, ДП «НАЕК «Енергоатом» і ВП «Рівненська АЕС» та Рівненська облдержадміністрація.

Для того, аби взяти участь у роботі V Міжнародної конференції: «СТЕПЕС. (SHESES’19)», необхідно звернутися до оргкомітету конференції включно по 8 листопада: 33027, м. Рівне, вул. Білякова, 4а, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp