На Рівненщині відбудовують басейн, який не працював понад 8 років | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-10-2020  12:17
На Рівненщині відбудовують басейн, який не працював понад 8 років

У місті Дубно на Рівненщині тривають роботи з відновлення басейну на базі школи №7. Єдине місце, де у райцентрі можна було поплавати, закрили понад вісім років тому через застарілість та зношеність, – інформують в обласному управлінні освіти та науки. Ремонт спортивного об’єкту планують закінчити до кінця 2020 року.

Наразі робітники відновлюють чашу басейну, який матиме 30 метрів довжини та п’ять доріжок для плавання. Додатково облаштують кімнати для тренерів, гардеробну та душові.

Також мають повністю замінити дах, а стіни – утеплити. Додатково передбачені й пандуси, аби діти з інвалідністю могли відвідувати басейн. Загалом вартість робіт – трохи більше 18,5 мільйонів гривень.

“У приміщеннях, де закінчені чорнові роботи по електриці, сантехніці та вентиляції, будуть виконуватися фінішні оздоблювальні роботи. Вікна замінені на 90%. Чаша басейну забетонована, закінчена цегляна кладка”, – інформує в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Андрій Ярусевич.

Самі роботи тривають більше місяця.

Після здачі об’єкту відвідувати відремонтований басейн зможуть не лише учні школи, а й усі діти Дубна, – йдеться в інформації на сайті управління освіти.

На будівництво та ремонт залучають гроші з державного, обласного, районних та місцевих бюджетів.

Як повідомляло Суспільне раніше, у 2021-му році в Рівному у спорткомплексі на Макарова мають розпочати спорудження 50-метрового басейну. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час візиту в обласний центр 1-го жовтня 2020-го року.

Джерело: Суспільне


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
6м/с