8°

На Рівненщині відкрили нове укриття (+ФОТО)

На Рівненщині відкрили нове протирадіаційне укриття на території Бабинського ліцею Бабинської сільської ради. Споруда розрахована на 280 осіб, а її загальна площа складає 460 м².

Укриття забезпечить належні та комфортні умови для безперервного освітнього процесу. Всередині сховища обладнали медпункт, санвузли, куточки відпочинку та зали для навчання.

Нове укриття має системи вентиляції, водопостачання та каналізації. У приміщеннях містяться запаси води, медичні аптечки, ліжка для дітей та системи обігріву.

Загальна вартість зведення протирадіаційного укриття склала 18 млн 346 тис. гривень. З них 6 млн – з обласного бюджету, 4,4 млн – кошти Бабинської тергромади та 7,5 млн з державної субвенції.

Наразі триває будівництво ще 5 таких об’єктів: у Цепцевицькому, Ясногірському та Кідрівському ліцеях, на завершальному етапі – у Клесівському й Котівському. Проводять реконструкцію у Вараському ліцеї. Також завершують капітальний ремонт у Березнівському ліцеї й продовжують ремонт у Городецькому та Люхчанському ліцеях.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp