-2°

На Рівненщині відкрили ще один кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства

У Рівному відкрили ще один кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства. Це вже другий такий центр на Рівненщині.

У центрі жінки та дівчата зможуть знайти прихисток на час прийняття довгострокових рішень та розв’язання питання з подальшим місцем перебування. Постраждала зможе провести там до 10 днів. У центрі працюватимуть соціальні працівниці. Також жінкам буде доступний психологічний та правовий супровід, оплата транспортних чи медичних послуг.

Відкрила та опікуватиметься кризовим центром для жінок БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в межах проєкту «Допомога жінкам, які постраждали від насильства», проводиться за підтримки Фонду Короля Бодуена.

«Ми сьогодні створюємо служби протидії домашньому насильству, яких в області 26, вони всі різного спрямування. Це 11 мобільних бригад, 10 консультативних служб, маємо денні центри. Наразі працюємо над збільшенням їхньої кількості, оскільки отримали субвенцію з державного бюджету на створення нових та підтримку діючих служб», – підсумувала Роза Слободенюк, начальниця Департаменту соціальної політики Рівненської ОДА.

Відкриття нового кризового центру є важливим кроком у напрямку протидії домашньому насильству. Цей центр надасть допомогу тим жінкам, які постраждали від насильства в сім’ї або внаслідок воєнних дій.

Жінки, які потребують допомоги, можуть звертатися до поліції, або на гарячі лінії. Телефон цілодобової гарячої лінії – 063 112 44 07.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp