На Рівненщині вода затопила поля селян ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
17-04-2021  16:55
На Рівненщині вода затопила поля селян

Мешканці Лютинської сільскої ради, що неподалік Дубровиці бідкаються – їхні поля затопило водою, а в громаді немає грошей на викачку води.

Звернення селян опублікувала Дубровиця районна:

«…Маємо паї, але користуватися ним не можемо бо кругом стоїть вода. До створення громад воду перекачували і поле займалося, а зараз там можна чайкою плавати… У нас біля “насосної станції” взагалі все затоплено. Полів там багато. Люди гній повивозили і він у воді плаває…. А з іншої сторони греблі так само вода біля будинків по вул. Світанковій. На звернення до нашого старости Кузіна, він сказав, що немає коштів. Але ж ми платимо кожного року податки за нього. Коли до нас в село 13.04.2021р. приїжджав голова Микульський на запитання коли будуть качати воду, він показав бумагу, що наша сільська рада мало заробила за ці місяці і навів приклад, що Берестівська сільська рада заробила приблизно на 200 000 грн. більше. До прикладу, у Висоцькій ОТГ не дивляться, що с. Рудня не дуже прибуткове, не вибирають де качати воду, а де ні. Качають вскрізь. А, ще, вода яка затоплює поля тече від Дубровицької лікарні, з лісу, з Сельця і затоплює у нас. То навіщо ж було зроблено громади? Мабуть допомагати один одному. Допоможіть достукатися до влади і не ділити села на прибуткові та не прибуткові. Як нам виживати? Вибачайте, накипіло…», – бідкаються місцеві.

У громаді відповідають, мовляв, на це нема коштів.

У свою чергу, люди з села Лютинськ пишуть, що в разі, коли влада Дубровицької громади не відреагує на дану проблему – будуть звертатися у вищі керівні органи влади і до ЗМІ.


Читайте також:12C°
9м/с