На Рівненщині вшанують пам’ять Тараса Шевченка ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-03-2021  12:44
На Рівненщині вшанують пам’ять Тараса Шевченка

9 березня 2021 року виповнюється 207 років з Дня народження Великого Кобзаря, генія українського народу — Тараса Шевченка. З цієї нагоди на Рівненщині відбудуться тематичні заходи.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Так, вже 5 березня о 10.00 в Державному історико-культурному заповіднику Острога розпочнеться презентація стаціонарної мистецької виставки «Шевченко: шлях у вічність».

Цього ж дня о 12.00 в приміщенні Гощанського об’єднання культури і дозвілля відбудеться щорічна передача Шевченківської естафети «Дорогами поета на Рівненщині». Нагадаємо, естафета проходить у районах, де в 1846 році побував Тарас Шевченко – колишніх Радивилівському, Дубенському, Здолбунівському, Острозькому, Гощанському та Корецькому районах.

У Рівненській обласній бібліотеці для дітей о 12:30 запланована поетична година «Шевченковим словом умію читати».

Більшість заходів відбудеться 9 березня, у День народження Великого Кобзаря.

Цього дня об 11:00 на Майдані Незалежності у Рівному відбудуться урочистості та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

О 12:00 в облмуздрамтеатрі відбудеться поетична містерія за Шевченком «Та не однаково мені…», а о 12:30 в обласній бібліотеці для дітей – поетична година «Шевченковим словом умію читати».

Далі усіх охочих запрошують у віртуальну мистецьку подорож «Волинськими шляхами Тараса Шевченка». Тематичний захід відбудеться в обласній універсальній науковій бібліотеці о 14:00.

Цього ж дня у всіх школах та бібліотеках області відбудуться тематичні виставки та читання, присвячені Кобзаревому слову.

А вже 10 березня, у середу, запланований Шевченківський нон-стоп «Оживає Кобзареве слово». Захід проведуть в читальній залі обласної бібліотеки для молоді о 12:00.

Також цього дня відбудеться краєзнавчий квест «Історична Волинь у творчості Тараса Шевченка». Усіх охочих чекають о 14:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці.


Читайте також:15C°
6м/с