28°

На Рівненщині встановлено рекорд спортивного конкурсу

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Відділення НОК України у Рівненській області підвели підсумки конкурсу «Спортивні рекорди. Володар м’яча», який проходив з 19 по 22 березня 2021 року на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в соціальній мережі «Фейсбук».

За перемогу у конкурсі змагались 33 учасника з різних куточків Рівненщини, а вболівала за них аудиторія Фейсбуку в майже 11 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановив Трохимчук Ілля з Володимирецького району, який виконав 100 «набивань» футбольного м’яча протягом 30 секунд.

Отож, перше місце здобув Вітрук Сергій з Мізоцької територіальної громади, студент НУВГП, (114 разів); друге місце – Коваль Лука з Рокитнівської селищної територіальної громади, Томашгородський ліцей № 1 (110 разів); третє місце посів Пилипака Василь з м. Радивилів Радивилівської міської територіальної громади, (106 разів).

Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями та призами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.

Джерело: РН