24°

На Рівненщині викрили мережу нелегальних АЗС

В результаті 5 обшуків поліція Рівненщини вилучила понад 20 тонн дизельного пального.

Незаконну діяльність задокументували слідчі слідчого управління спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Рівненській області та за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

В результаті 5 обшуків поліція Рівненщини вилучила понад 20 тонн дизельного пального

Санкціоновані обшуки провели вчора, 23 березня, у рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Так, у власників АЗС у селищі Рокитне, місті Сарни, місті Дубні та в колишньому Корецькому районі на час проведення слідчих дій були відсутні належним чином оформлені документи.

Відтак, за результатами обшуків правоохоронці вилучили 23 952 літри дизельного пального, пластиковий еталонний мірник, підземний резервуар, апарат із рукавом для заправки, автозаправну колонку, автозаправний модуль, який включає колонку з двома пістолетами, 5 металевих цистерн, гідравлічний насос, автозаправний пістолет, пластикові ємкості, чорнові записи та бухгалтерську документацію.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно та нафтопродукти.