14°

На Рівненщині висадили понад 40 га нових насаджень

Попри воєнні дії в Україні, уряд продовжує підтримувати аграріїв. Завдяки державним грантовим програмам на Рівненщині закладено нові сади: майже 42 гектари фундука та 1,6 гектари малинових насаджень.

Це стало можливим завдяки п’яти проєктам аграріїв з Рівненського, Вараського та Сарненського районів. Загалом фермери отримали 10,2 млн грн на придбання обладнання та саджанців.

“Навіть в умовах війни урядові програми підтримки аграрного сектору продовжують діяти”, – підкреслив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

“Для садівництва та тепличного господарства доступні гранти до 10 та 7 млн грн відповідно. Закликаю аграріїв області активно користуватися цими можливостями, створювати нові робочі місця, збільшувати надходження до бюджету та наближати нашу Перемогу”.

Нагадаємо, що в Україні діє низка державних програм підтримки аграріїв, спрямованих на стимулювання розвитку різних галузей сільського господарства. Зокрема, передбачені гранти на розвиток садівництва, тепличного господарства, тваринництва, переробки сільгосппродукції та інші напрямки.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp