На Рівненщині за фактами порушень виборчого законодавства поліцейські склали 40 адмінпротоколів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
0362
09-10-2020  14:23
На Рівненщині за фактами порушень виборчого законодавства поліцейські склали 40 адмінпротоколів

Джерело: 0362

Із п’ятого вересня – від початку передвиборчої агітації станом на 09:00 дев’ятого вересня до поліції надійшло 91 повідомлення, пов’язане із порушенням виборчого законодавства.

За результатами перевірок поліцейські склали 40 адміністративних протоколів, найбільше із яких 19 — за статтею 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж,інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 11 — статтею 212-14 КУпАП (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених місцях).

Крім того, відомості за вісьмома фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, по двох з яких прийнято рішення про закриття кримінального провадження.

Як зазначив т.в.о. начальника поліції Рівненської області Руслан Стрельбіцький, поліція реагує на всі повідомлення, пов’язані з виборчим процесом, та за результатами перевірок приймає рішення відповідно до чинного законодавства.


Читайте також:1C°
5м/с