11°

На Рівненщині запрацювала лінія психологічної підтримки для чоловіків

Це цілодобова, анонімна телефонна лінія для психологічної підтримки чоловіків. Кожен чоловік може безкоштовно зателефонувати за номером 2345 та отримати консультацію психолога чи просто розповісти про свої проблеми.

Лінія створена для того, щоб допомогти чоловікам впоратися з психологічними проблемами, які можуть виникнути внаслідок війни, таких як тривожність, депресія, стрес та посттравматичний стресовий розлад.

На лінію телефонують чоловіки з різних регіонів України. Як зауважують координатори проекту, спершу майже кожен чоловік не знає, що казати і не розуміє, чому він звернувся на лінію, але в кінці розмови більшість відчувають полегшення та дякують психологам.

Операторами лінії працюють досвідчені спеціалісти, які нікого не засуджують і не критикують. Усі звернення є анонімними, розмови не записуються і не передаються третім особам.

Ця лінія є важливим ресурсом для чоловіків, які потребують психологічної підтримки. Вона допомагає їм впоратися з труднощами і дає їм можливість бути почутими.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp