27°

На Рівненщині засуджено бойовика, який воював проти ЗСУ та збирав розвіддані

За матеріалами УСБУ в Рівненській області засуджено бойовика, який воював проти ЗСУ та збирав розвіддані.

За матеріалами СБУ регіону засуджено громадянина України, який брав участь в терористичній діяльності незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР» та чинив збройний опір військовим Збройних сил України на тимчасово непідконтрольній території Донецької області.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказаний громадянин вступив до лав терористичної організації «ДНР» та воював у різних підрозділах нзф т.зв. «ДНР». Крім цього, за вказівкою рф чоловік повернувся на підконтрольну Україні територію та вступив на службу до ЗСУ. Його куратори дали завдання збирати розвіддані про особовий склад та озброєння однієї з військових частин України. Цю інформацію ворог хотів використати для проведення розвідувально-підривної діяльності та диверсій на території України. Співробітники СБУ вчасно викрили зрадника та затримали його.

За підтримання публічного обвинувачення Рівненською обласною прокуратурою, вказану особу визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч.1 ст.258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації) та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 8 (вісім) років.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp