-2°

На Рівненщині зенітники відпрацьовують навички стрільби та командної роботи

На одному із полігонів Рівненщини проходять навчання вогневих груп зенітників. Військові відточують навички стрільби з кулемета, установок ЗУ-23 і зенітно-артилерійського комплексу С-60. Також ці навчання спрямовані на командну роботу.

Перед початком навчальних стрільб військовослужбовці склали теоретичні тести. Після перевірки знань з тактико-технічних характеристик зброї особовий склад переходить до практики.

«Я мобілізований, у цивільному житті займався танцями, щоб стати навідником пройшов курси. Посада мені близька, бо я звик ногами працювати, а на ЗУ треба педаль тиснути», – жартує військовослужбовець з позивним «Танцюрист».

«За допомогою установок на яких ми тренуємось можна знищувати як наземні так і повітряні цілі противника. За зеніткою зазвичай працює командир, навідник та номер обслуги. У кожного члена команди своя задача, але ми натреновані і взаємозамінні», – додає він.

Захист українського неба – одне з пріоритетних завдань для нашої армії, тож воїни відпрацьовують навички до автоматизму на навчаннях, щоб бути максимально ефективними під час бойового чергування.

Військові відпрацьовують різні види стрільб, включаючи стрільбу по рухомих цілях. Вони також тренуються працювати в складі вогневої групи, щоб ефективно знищувати повітряні цілі противника.

Навчання зенітників проходять регулярно і є важливим елементом підготовки Збройних сил України до захисту українського неба.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp