23°

На Рівненщині зграя вовків загризла більше 10 собак

На півночі Рівненщини місцеві жителі та лісники зафіксували зграю вовків. Зокрема хижаки з’явились і у Старому Селі, де почали викрадати собак. Відомо, що нині у зграї ходить 6 вовків.

З посмішкою та пересторогою Петро Павлович розповів журналістам телеканалу ITV  історії про свої зустрічі з вовками, які частенько з’являються на околицях Старого Села. Так, нещодавно, вони посеред ночі викрали його пса.

Петро Павлович додає, останнім часом вовки все частіше потрапляють у поле зору людей. То їх фіксують на під’їзді до села, то на його околицях.

І хоч Петро переконує, що не боїться вовків, його думку поділяють не всі. Зокрема, жінки, які мають дітей. Людмила Вакулич розповідає, хоч випадків нападу хижаків на людей ще не було зафіксовано, страх все ж присутній.

Зі слів начальника Старосільського ПНДВ Олега Захожого, вовки на півночі Рівненщини – це не рідкість і аж ніяк не дивина.

Безпосередньо у лісах Старосільського природоохороного науково-дослідного відділення вовки з’явились близько 5 років тому. Олег Захожий додає, нині вовки не несуть жодної загрози для людей. Тож хвилюватись не потрібно.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp