27°

На Рівненщині жебрак втікав від журналістки (ФОТО)

дубно лейкемія

Джерело: Радіо Трек, Інформаційний портал м. Дубно

Вона хотіла з’ясувати, на що саме він збирає допомогу.

Ще минулого тижня у Дубні в мікрорайоні Базарчика з’явився чоловік, який стояв на колінах і тримав картонку з написом «ДОПОМОЖІТЬ ВМИРАЄ ДОНЬКА». Попри те, що жебрак не демонстрував жодних документів, які б підтверджували його слова, чимало перехожих подавали йому милостиню.

Дізнатись більше про чоловіка і його доньку, а також переконатись, що він не аферист, спробувала журналістка Інформаційного порталу м. Дубно.

Днями вона помітила прохача, якого описували дубенчани. Чоловік на колінах і з написаним проханням стояв біля магазину. У пакеті були купюри, якими допомагали небайдужі.

На той момент з чоловіком якраз спілкувався пенсіонер, тож журналістка зробила світлину і чекала, доки вони договорять. Пізніше вона представилася йому і розповіла, з якого приводу прийшла. Після цього чоловік, начебто помітив, що забруднив одяг і сказавши: «Зараз…», відійшов.

І вже не повернувся.

Між тим, кореспондентка поспілкувалася з літнім чоловіком, який до цього розмовляв з жебраком. Іван Григорович розповів, що молодик назвався Сергієм і розповів, що в його 2-річної доньки лейкемія.

Оскільки пенсіонер виявився віруючою людиною, то детальніше не розпитував, а ставив питання більш релігійного характеру.

Редакція інформаційного порталу м. Дубна просить місцевих мешканців, які ймовірно впізнали молодика, повідомити їм про це.

 

дубно базарчик

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp