30°

На Рівненщині жінка народила в кареті «швидкої» допомоги

30 серпня о 2:47 ночі на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Вирка Сарненського району народжує жінка. Її потрібно транспортувати до пологового відділення у м.Сарни.

Туди прибула фельдшерська бригада зі Степанського пункту постійного базування.
Вагітна ромка не могла чітко повідомити скільки їй років, орієнтовно їй було 19. Розповіла, що це її друга вагітність. Скаржилася на біль у животі. Бригада «швидкої» помістила жінку в автомобіль екстренки.
Дорога до Сарненської лікарні далека. Понад 20 км медики з пацієнткою їхали по бездоріжжю. Ще не доїхали до траси , як у пацієнтки розпочалася родова діяльність. Було прийнято рішення приймати пологи в кареті «швидкої».
Завдяки професіоналізму фельдшера Сергія Берника пологи пройшли успішно та без ускладнень. Народився хлопчик – за  фізіологічними показниками – доношений здоровий малюк. Породілля почувалася добре, показники гемодинаміки в нормі.
Медик надав необхідну допомогу породіллі та немовляті відповідно до протоколів.
У задовільному стані породіллю та немовля госпіталізовали в пологове відділення Сарненської ЦРЛ.
– Щиро вдячні фельдшеру Сергію Бернику та водію Володимиру Кроту зі Степанського ППБ за професіоналізм і швидку реакцію. Завдяки вам пологи, навіть, на бездоріжжі у кареті швидкої, пройшли успішно! Ви вкотре доводите, що ви фахівці своєї справи! Пишаємося!  – так прокоментував ситуацію на своїй фейбук-сторінці Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp