23°

На Рівненщині зустріли на щиті та провели останньою дорогою трьох мужніх воїнів

На Рівненщині зустріли на щиті та провели останньою дорогою трьох мужніх воїнів – Віктора Євтушенка з Немовицької громади, Руслана Оводюка з Рівного та Василя Денисовця з Боремельської ТГ.

На Сарненщині попрощалися із загиблим Віктором Євтушенком.

Захисник мешкав у селі Тинне Немовицької громади. Служив водієм-механіком 3 механізованого відділення механізованого взводу.

На жаль, торік 6 червня, під час артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку, воїн загинув. Рідні чекали бійця довгі місяці, аби віддати останню шану. У Героя залишилися дружина та донечка.

У Рівному попрощалися із Русланом Оводюком, який загинув, захищаючи свободу нашої країни.

Руслан народився 5 червня 1984 року в Рівному. Працював на будівництві, пізніше започаткував власну справу. Руслан був мобілізований до лав ЗСУ цьогоріч на початку січня. Про місце, де служив та які завдання виконував на фронті рідним не розповідав.

На жаль, 8 березня 39-річний солдат Руслан Оводюк загинув, гідно виконуючи свій обов’язок на Донецькому напрямку. Поховали військовослужбовця на кладовищі “Нове”.

До Небесного війська приєднався і Василь Денисовець з Дубенщини.

Чоловік проживав у селі Боремель. Ще з серпня 2021 року Василь став на захист нашої держави, підписавши контракт із Збройними Силами України. Службу у війську проходив на посаді командира відділення технічного обслуговування бронетехніки.

На жаль, Герой загинув 5 березня 2022 року та до останніх днів вважався зниклим безвісти. Свій останній бій Василь прийняв в районі населеного пункту Варварівка на Луганщині. У воїна залишилось двоє дітей.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та шана нашим Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp