18°

На Рівненщину прибув заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко: інспектуватимуть ділянку кордону з Білоруссю

31 серпня державний кордон на Рівненщині інспектуватиме заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Про це повідомили у пресслужбі ОВА, також уривок розмови із військовим у своєму Telegram оприлюднив і сам представник ОП.

Доповідав Кирилу Тимошенку керівник бригади тероборони Олександр Цись. Військовик зазначив, що наразі ситуація під Білоруссю спокійна і контрольована.

“На ділянці державного кордону у смузі відповідальності бригади створення угруповання військ не відмічено, підрозділи нарощують систему інженерного обладнання позицій і рубежів, все виконується відповідно до планових завдань”, — зазначив Цись.

Кирило Тимошенко схвально оцінив готовність бійців, на що керівник бригади тероборони відповів:

“Надзвичайно велика мотивація особового складу, тим більше фактично 98% — це місцеві. Є за кого і є за що (стояти,-ред)”.

“Це точно, що є за що”, — відповів Тимошенко.

Начальник ОВА Віталій Коваль у своєму Telegram повідомив, що під час інспекції відбуваються наради, а також заслуховують доповіді військових про ситуацію на різних ділянках.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp