12°

На Сарненщині на честь загиблого Героя встановили майданчик для дітей: мати захисника пожертвувала отримані від держави кошти

У селі Орв‘яниця на Сарненщині на території місцевого ліцею сьогодні відкрили поле зі штучним покриттям. Його облаштували за кошти, які виділила держава для родини Марії Пешко, матері загиблого Героя із Орв‘яниці Івана Клюйка.

Це справжній патріотичний та унікальний вчинок матері. Вона хотіла увіковічити пам‘ять свого сина, нашого земляка, який трагічно загинув за Україну. 

Віднині на цьому майданчику місцеві учні та молодь зможуть займатися мініфутболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою.

Марія Пешко – це образ української матері-берегині. Яка, втративши сина, подарувала можливість юним односельчанам займатися спортом. Можливість стати у майбутньому новими чемпіонами, боротися на спортивних аренах за український прапор. Як це робив її син – на передовій…

Також біля спортивного майданчика Іванові Клюйку відкрили пам‘ятну стеллу. На заході зібралося кілька сотень односельчан. Разом із людьми, плакало небо..

Сьогодні ж провели перший міні-футбольний турнір імені Івана Клюйка серед учнів ліцеїв Сарненського району.

Вічна слава кожному Герою, який віддав життя за нашу свободу та незалежність. Слава Україні!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp