17°

На території України заарештували яхту Медведчука

Херсонський міський суд заарештував яхту українського народного депутата Віктора Медведчука. Вона арештована за порушення порядку в’їзду та виїзду з окупованого Криму.

На території України заарештували яхту Медведчука
Яхта Royal Romance

Про це пише РБК-Україна з посиланням на прокуратуру.

За даними ЗМІ, арешт накладено на яхту “Romance 1”. Її екіпаж після окупації півострова в жовтні 2017 року здійснив незаконний захід в закритий порт “Ялта”.

У той же час, за даними прокуратури АР Крим та міста Севастополя, на сьогодні в кримінальній справі про порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію накладено арешти на 51 судно-порушник.

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі Bihus.Info писали, що санкції проти Медведчука не торкнулися його шикарної яхти Royal Romance, вартість якої оцінюється в 200 млн доларів.

Санкції проти Медведчука ввели в лютому 2021 року, на його майно і активи в Україні накладено арешт. Обмеження ввели за поставки нафтопродуктів на окупований Донбас. Ще одним рішенням доручено повернути в державну власність так звану “трубу Медведчука” – ділянку нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок”.