23°

На війні загинули троє військових з Рівненщини

На Рівненщині попрощались із трьома Героями – Вадимом Крикливим, Миколою Ярощуком, Миколою Розгоном.

У Рівненському районі попрощались із захисником Вадимом Крикливим. Чоловік народився у Рівному. Навчався у школі №24. Після 9 класу вступив до Рівненського технічного фахового коледжу НУВГП, де здобув освіту сантехніка. Працював на будівництві у Києві та Рівному. У квітні 2023 року воїн підписав контракт із Збройними Силами України та став на захист українського народу. 10 лютого внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині життя 39-річного солдата Вадима Крикливого обірвалося. В захисника залишилася матір та двоє дітей – син і донька.

Гощанська громада попрощалась із померлим військовослужбовцем Миколою Ярощуком. Чоловік народився в селі Федорівка. Микола зростав у великій родині з вісьмома братами і чотирма сестрами. Навчався у місцевій школі, потім у Корецькому вищому професійному училищі, де здобув спеціальність «Тракторист». Певний час чоловік працював у КП «Агентство розвитку Гощі». Водночас Микола займався особистим селянським господарством. Проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України. З 2015 року воїн служив у зоні проведення АТО/ООС, за що був нагороджений нагрудним знаком “Учасник АТО”. У лютому 2023 року Микола вдруге став на захист України. Життя захисника забрала хвороба. Військовослужбовець помер 5 березня, перебуваючи вдома у відпустці.

На Дубенщині в останню дорогу провели Героя Миколу Розгона. Чоловік народився в селі Сестрятин Радивилівської громади. Після початку повномаштабного вторгнення рф чоловік пішов у ЗСУ захищати власну країну. Службу проходив на посаді стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення. Герой загинув під час виконання бойового завдання 12 лютого в районі населеного пункту Богданівка Донецької області.

Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна та світла пам’ять Героям


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp