14°

На війні загинули троє захисників з Рівненщини

На Рівненщині до Небесного легіону захисників України доєдналися троє мужніх Героїв: Олександр Юрцунь й Ігор Булига з Дубенщини та сарненець Станіслав Корінець.

Бокіймівська ТГ – у скорботі. У громаді провели у вічність Олександра Юрцуня. Захисник народився 4 березня 1987 року, проживав у селі Бокійма. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі, доєднався до 57-го окремого батальйону ТрО. Солдат Збройних Сил України на службі обіймав посаду водія протитанкового взводу роти вогневої підтримки. Воїн загинув 3 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Поховали Героя в рідному селі.

У Козинській громаді відділи шану Ігорю Булизі. Воїн народився в 1970 році. Проживав у Козині.

Військовослужбовець Збройних Сил України помер 4 квітня 2024 року. Віддати шану захиснику України, воїну прийшли жителі Козина та навколишніх сіл, близькі, родина, друзі, представники влади. Поховали Героя в рідному селі.

На Сарненщині провели в останню дорогу Станіслава Корінця. Він проживав у місті Сарни. У березні 2024 року був призваний за мобілізацією для проходження базової загальновійськової підготовки. Під час служби здоров’я Станіслава різко погіршилося. На жаль, внаслідок гострої серцевої недостатності захисник помер. У Героя залишились батьки, сестри та троє синів.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна та світла пам’ять мужнім воїнам.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp