12°

На вулиці Шевченка в Рівному припинили розпочатий восени ремонт

На вулиці Шевченка в Рівному припинили розпочатий восени ремонт.

Місцеві мешканці скаржаться на незручності й запитують, коли ж тут покладуть новий асфальт.

Ремонт, який охоплює відрізок від проспекту Миру до будинку №129, проводить компанія ТОВ «Прогрес Девелопмент компані», яка виграла тендер. Рівненська міська рада виділила на це 2 815 950 грн. До 15 грудня цього року тут мали завершити роботи — замінити асфальтове покриття.

— Проєкт ремонту вулиці Шевченка був виготовлений ще у 2017 році. З того часу змінилися норми ДБН, і якщо зараз продовжимо реконструкцію, то потім отримуватимемо штрафи від відповідних інстанцій. Тому вирішили тимчасово припинити і внести правки до проєкту. Проте виявилося, що організація, яка займалася виготовленням проєкту у 2017 році, вже не існує. Тож знайшли іншу. Після внесення правок до проєкту пройде експертиза, яка покаже, чи відбулося його подорожчання. Якщо й так, то не через матеріали, а через збільшення заробітної плати.

Як тільки погодні умови дозволять, підрядник відновить ремонт вулиці. Коли його завершить — сказати не можу, старатимемося якнайшвидше. А поки обладнали дерев’яні переходи до церкви та школи, які знаходяться на цій вулиці.

Дарина Гузенкова.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp