22°

На вулицях Сарн затримали молодиків з наркотиками

На Рівненщині гвардійці виявили заборонені речовини.

Під час виконання завдань з охорони громадського порядку військовослужбовцями патрульної роти військової частини 3055 Нацгвардії України виявили заборонені речовини. Події стались у місті Сарни. Про це повідомила пресофіцерка військової частини 3002 Нацгвардії Аліна Новікова.

Трьох осіб із ймовірними наркотиками під час патрулювання виявили у місті Сарни гвардійці патрульної роти. Один з чоловіків був на вулиці Молодогвардійська. Під час поверхневого огляду у нього знайшли 4 поліетиленові пакети, в яких виявилося 7 грамів рослинної речовини зеленого кольору. 

На вулиці Набережна біля магазину «Варіант» також помітили підозрілу особу. Під час поверхневого огляду у чоловіка виявили 10 грамів ймовірних наркотиків. Заборонені речовини він ховав у пластиковій банці. 

А от на вулиці Княгині Ольги пішому патрулю довелося наздоганяти ймовірного порушника. Підозріла особа почала втечу і намагалася приховати згорток з 5-ма грамами зеленої речовини рослинного походження. Втім, чоловіку це не вдалося. Трьох ймовірних порушників затримали і доставили у Сарненський відділок поліції.