На з`їзд суддів України від Рівненщини поїде Єремейчук | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
06-02-2018  13:58
На з`їзд суддів України від Рівненщини поїде Єремейчук

Судді Апеляційного суду Рівненської області визначилися з кандидатурою судді, який представлятиме їх інтереси на черговому з’їзді суддів, що відбудеться у столиці 5 та 6 березня. Шляхом таємного голосування, що відбулося у ході зборів суддів, вони проголосували за досвідченого суддю-спікера — Сергія Єремейчука, який уже брав участь у роботі з’їздів у попередні роки.

Про результати роботи за 2017 рік прозвітували Голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович, його заступник — Степан Шимків та керівник апарату суду Леся Хилевич.

Суддя Надія Ковальчук обговорила з колегами засади формування колегій судової палати з розгляду цивільних справ суду апеляційної інстанції.

Затвердили судді Комунікаційну стратегію Апеляційного суду Рівненської області на 2018-2020 роки, що дозволить скоординувати й поліпшити співпрацю з засобами масової інформації та громадськістю, встановити змістовний та постійний діалог з суспільством, вивести на якісно новий рівень роль українських судів та формувати позитивний імідж судової гілки влада.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
6м/с