4°

погода у Рівному

НАБУ проводить обшук в Агенстві розшуку корупційних активів

НАБУ перевіряє діяльність Агенства розшуку корупційних активів, яке обвинувачується у рейдерстві та зловживанні влади, яке, можливо, спричинило збитки на суму понад 9,5 мільйона гривень.

Детективи #НАБУ здійснюють обшуки в приміщенні Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у Києві. Слідча дія проводиться в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА, в результаті чого юридичним особам завдано збитків на суму понад 9,5 млн грн.

В межах цього ж провадження досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд грн групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг». Попередня правова кваліфікація — ч.3 ст.15, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.364 КК України.

Під час досудового розслідування, розпочатого в січні 2019 року, детективи НАБУ, з-поміж іншого, вивчають обставини вчинення низки правочинів, які могли бути зроблені з використанням підроблених документів, печаток, штампів підприємств.

Обшуки санкціоновані ухвалою слідчого судді Солом’янського райсуду м.Києва та проводяться під процесуальним керівництвом прокурорів

Повідомляє прес-служба НАБУ.

Журналіст Роман Бочкала коментує на своїй сторінці у Facebook 

“НАБУ зайшло в Арму. Стоп корупції неодноразово розповідало: цей орган перетворився з Агенства по розшуку корупційних активів в дубіну рейдерів. Яскравий приклад спроба віджиму аграрного підприємства “Росток-Холдинг”. Впевнений скоро суспільство дізнається багато цікаво”, – написав він, прикріпивши фото з місця події.

Довідка:

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) –  агентство зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

Створене Законом України від 10 листопада 2015 року № 772-VIII[3], а на його підставі — Постановою Уряду від 24 лютого 2016 року № 104[4]. Є одним з основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp