28°

погода у Рівному

Начальника одного із відділень Катеринівської колонії “взяли” на збуті наркотиків ув’язненим

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали начальника одного з відділень Державної установи «Катеринівська виправна колонія (46)» та двох цивільних осіб за незаконне зберігання, перевезення та збут наркотичних речовин у місця позбавлення волі повторно за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України), повідомили у ДБР.

За попередньою інформацією, працівник установи виконання покарань зі спільниками налагодили механізм систематичного незаконного збуту наркотичних засобів ув’язненим. Зокрема, слідчими задокументовано факт збуту метадону та бупренофріну у різних обсягах.

7 липня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця та двох його спільників в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час збуту наркотичних засобів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Рівненській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.  

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Фото – прокуратура Рівненщини та ДБР.