21°

Найбільше в економіку Рівненщини інвестують італійці

Джерело: Район.Бізнес

Обсяг залучених з початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку області на початок жовтня становив 134,8 мільйони американських доларів, у розрахунку на одну особу населення – 116,4 долари.

Інвестиції надійшли з 38 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає більш як три чверті загального обсягу прямих інвестицій, входять: Італія – 28,5 мільйонів доларів, Кіпр – 26,2 мільйони доларів, Німеччина – 25,7 мільйони долари, Білорусь – 11,3 мільйони доларів, Нідерланди – 10,9 мільони доларів. Про це повідомляють в Головному управлінні статистики у Рівненській області.

На підприємствах промисловості зосереджено 45% загального обсягу прямих інвестицій, зокрема переробної промисловості – 34,7%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 9,3%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 1%. На підприємствах будівництва акумульовано 22,2% прямих інвестицій, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 20,7%, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 6,1%.