5°

Найпопулярніші літні дієти

Багато хто помічає, що влітку набагато легше позбутися зайвої ваги, ніж взимку. Чому ж? Просто в звичайний теплий день ми більш активні і це допомагає нам швидше спалювати жири. Тому більшість дівчат починають худнути саме з літа, так як це займає менше часу і сил.

Літо дарує величезну кількість свіжих ягід, зелені, фруктів, що допомагає ефективному схудненню і додає заряд мінералів і вітамінів.   Не важливо, в який місяць літа починати худнути, головне, щоб було величезне бажання добитися бажаного результату.

Але влітку і багато спокус, тому потрібно запастися силою волі, щоб не зійти з правильного шляху. Дотримуючись простих рекомендацій можна легко прийти до свого ідеалу.

Найпопулярніші літні дієти

1. Неможливо уявити літо без апетитних салатів з овочів. Салатна дієта дуже популярна в цю пору року. Це допоможе не тільки швидко втратити вагу, але і поліпшити здоров’я. Всього лише 2 тижні відводитися для салатну дієту. Це дуже зручно, особливо коли потрібно швидко привести себе у форму перед відпусткою. Дотримуючись цієї дієти, можна втратити до 7 кг.

На першому тижні протягом дня потрібно випивати близько 1 літра води. На сніданок за 30 хвилин до прийому їжі необхідно випити склянку води з лимоном, а потім приготувати салат з груші, апельсина, яблука і залити йогуртом. Жирність йогурту не повинна перевищувати 1%. На обід і вечерю можна зробити будь-який салат з овочів заправлений оливковою олією або лимонним соком. Картоплю в салат додавати не можна.

На другому тижні потрібно дотримуватися такого ж раціону, тільки на обід рекомендується з’їдати 100 г несолоного м’яса.

2. Екстремальна дієта підходить для тих, хто не дбав про свою фігуру протягом року і згадав про неї перед початком літа. Ця дієта не робить негативного впливу на здоров’я, незважаючи на те, що всього лише за два дні можна скинути до двох кілограм. Протягом двох днів потрібно з’їдати 1 лимон, 4 яблука, шматок нежирного м’яса і 2 сухаря.

3. За допомогою капустяного супу можна за тиждень легко скинути зайву вагу. Завдяки низькій калорійності, такий суп можна вживати і після горезвісних 18:00 вечора. За допомогою такої дієти можна втратити приблизно 5 кг.

4. Сироїдіння дуже корисно для жінок. У раціон входять фрукти, овочі, насіння, сирі трави. М’ясо, рибу, молоко, птицю в їжу додавати заборонено. Ця дієта лікує гінекологічні захворювання. Сироїдіння рекомендується дотримуватися близько двох тижнів. Треба їсти фрукти і овочі різних кольорів, бобові та зернові проростки, насіння, мінеральні добавки. Це корисно при необхідності очищення травного тракту. 

5. Дієта «манекенниці» багатьох приваблює своєю результативністю. За 3 дні можна втратити приблизно 2-5 кг. Хоча за допомогою цієї дієти можна домогтися швидкого результату, організм реагує на неї дуже важко. Основою дієти є сир. Якщо щодня вживати 1200 мг сиру, то, як правило, вага не набирається.