17°

Напав з ножем на перехожу: 15-річному підлітку з рівного, який ледь не вбив жінку, обрали запобіжний захід

Вчора, у Рівненському міському суді розглядалося клопотання слідчого Рівненського районного управління поліції про обрання запобіжного заходу 15-річному підозрюваному у вчиненні нападу і нанесенні тілесних ушкоджень рівнянці. Утім, попри наполягання слідчого застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, суддя вирішив відправити його під цілодобовий домашній арешт терміном на два місяці одягнувши на нього електронний браслет стеження. 

Проте, як нам стало відомо із власних джерел електронний засіб контролю до нього не застосували й досі, а це значить, що підліток може спокійнісінько та безперешкодно гуляти вулицею, коли захоче. Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк пояснює, що у них не було паперової ухвали, але її вже отримали, тому протягом години на нього вдягнуть електронний засіб контролю, але якщо буде з кого зняти.

– Ми зверталися з клопотанням до суду про тримання під вартою. На жаль суд не побачив в ньому небезпеки та застосував домашній арешт з електронним браслетом. Може бути, що немає браслетів, ми зараз подивимося по суспільній небезпечності, якщо ми з когось знімем браслет, то на когось одягнемо, бо у нас їх обмежена кількість. Тільки сьогодні суд зробив ухвалу в паперовому варіанті, тому протягом години на хлопця одягнуть браслет. З вчорашнього дня він був без браслета, бо не було паперового варіанту ухвали суду про застосування запобіжного заходу, – розповів заступник начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк. 

Джерело: Рівне Онлайн


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp