Напередодні літніх канікул рівненські рятувальники організували для дітей мега акцію «Відпочивай безпечно школяр» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2017  10:44
Напередодні літніх канікул рівненські рятувальники організували для дітей мега акцію «Відпочивай безпечно школяр»

23 травня напередодні літніх канікул рятувальники обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно з працівниками кінологічної служби національної поліції, медицини катастроф, патрульної поліції та енергетичної служби міста провели мега акцію «Відпочивай безпечно школяр» для вихованців Рівненського НВК «Колегіум».

Діти мали унікальну можливість особисто поспілкуватися з професіоналами рятувальної, медичної, правоохоронної та енергетичної галузей. Усі присутні з цікавістю оглядали аварійне обладнання та спеціальні автомобілі. До уваги школярів було продемонстровано майстер-клас від рятувальників з водяного шоу та пінної атаки, а також робота службових собак кінологічного центру національної поліції по затриманню правопорушників та виявлення наркотичних речовин. Захід пройшов надзвичайно весело та змістовно. Діти залишилися задоволеними, а головне із міцними знаннями з основ безпечної життєдіяльності на час літніх канікул.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Мета:


Читайте також:1C°
8м/с